Diyarbakır Evikur İkinci El Ev Eşyası 0537 599 39 23
Adresimiz:

Gürsel Cad. No 120 / A Bağlar Dörtyol Diyarbakır

Telefon:

0537 599 39 23

Diyarbakır İkinci El Eşya

Ana Sayfa > Diyarbakır İkinci El Eşya

Diyarbakır İkinci El Eşya

Yaşar Evkur Diyarbakır da İkinci El Ev Eşyaları Alım Satımı

Yaşar Evkur Spot Eşya  ismi ile faaliyet göstermekte olan firmamız önemli hale dönüşebilecek olan bir sorununuzu kısa sürede ve uygun bir kazanç elde ederek halletmenizi sağlıyor. Firmamız ikinci el beyaz eşya,ev eşyaları,büro malzemeleri,koltuk,kanepe,yatak odası,çamaşır makinası,alım satımı yapan Firmamız Diyarbakır 'ın her yerinde hizmet vermektedir.

İkinci el eşya alanlar olarak isimlendirilse bile her türlü ikinci el eşyanın alımını yapıyoruz. Dolayısıyla elden çıkartmak istediğiniz eşyanın buzdolabı ya da çamaşır makinesi olması, tüplü televizyon ya da LCD televizyon olması, ev eşyası ya da iş yeri mobilyaları olması fark etmiyor. Kanepe, koltuk, bilgisayar, pervane, masa, sandalye yani aklınıza gelebilecek her türlü ikinci eşyayı alıyoruz. Eşyalarınız antika olarak değerlendirilen, yırtık ya da defolu eşyalar da olabilir. Elbette alınan eşyanın defolu olması ya da çok az kullanılmış bir ürün olması fiyatını etkileyecektir. Ama temel olarak herhangi bir eşya türünde olması, çok yeni ya da çok eski olması, defolu olması önemli olmayacaktır. Yapmanız gereken whatsapp veya e-mail yolu ile alınmasını istediğini eşyalarınızın fotoğrafını göndermeniz yeterli olacaktır. Bu yollarla anında ya da çok kısa süre içinde teklif alabilirsiniz. Uygun bulduğunuz takdirde eşyaların bulunduğu adrese gelerek taşıma ve nakliye işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Eşyaların net değeri ise eksperimizin eşyaların başında belirlediği net değere göre belirlenecek ve anlaşmaya varılacaktır. Anlaşılan bedel ise bulunduğunuz yerde ve nakit olarak ödenecektir.Yapmanız gereken sadece eşyalarınızın fotoğraflarını bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

Firmamızın sunduğu avantajlardan bir diğeri ise teklif verme ve nakliye işlemlerini 1 saat içinde tamamlaması olarak gösterilebilir. Süre daha kısa olabilir ama 1 saati aşmayacaktır. Kısacası ikinci el eşya alanlar olarak bilinen iş yerlerini tek tek gezmeden, çaba göstermeden, nakliye gibi işler ile uğraşmadan hatta oturduğunuz yerden kalkmadan bize ulaşabiliyorsunuz. Bize ulaştıktan sonra ise kısa süre içinde sonuçlandıracağımız süreç başlıyor. Firmamız 14 yıla yaklaşan tecrübesi ve müşteri memnuniyetini ön plana alan çalışma sistemiyle, ikinci el eşya sorunu olarak adlandıra ceğiniz işleri kısa süre içinde halletmektedir. İkinci el eşyalarınızı satarken zarar etmek istemiyorsanız iletişime gecmeniz gerekmektedir.

Diyarbakır ikinci el eşya  0537 599 39 23

Bizi neden tercih etmelisiniz?

  • Eşyalarınızın parasını nakit olarak ödüyoruz
  • Eşyalarınızın parasını yerinde ödüyoruz
  • Eşyalarınızı GERÇEK DEĞERİNDE alıyoruz
  • En önemlisi, 1963 yılından beridir bu işin içindeyiz ve müşteri memnuniyetinin ne denli önemli olduğunu biliyor, size değer veriyoruz.,

 

Misyonumuz
Diyarbakır İkinci El Eşya Kendini sürekli yenileyen, kalite ilkelerine sadık, çevreye ve insan yaşamına duyarlı, standartları değiştiren, yenilikçi, müşteri memnuniyetini ve sağlamlığı ön planda tutan, yaşam kalitesini arttıran ve en uygun fiyatla en kaliteli eşya sahibi olmayı sağlayan bir firma olmaya devam etmekte kararlıyız.

Vizyonumuz
Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile kaliteden taviz vermeden müşterilerimizin, ortaklarımızın, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve içinde yaşadığımız ve çalıştığımız toplumun takdirlerini kazanarak yaptığımız işleri en iyi şekilde gerçekleştirmeye devam etmek ve Türkiye’nin en büyük ikinci el eşya firmalarından biri olmaktır.

Top Diyarbakır evden eve Nakliyat